Risavika

Gexsys ansatte

Våre ansatte har sammen en bred erfaring innen flere områder av elektrofaget, vi deler kunnskap med hverandre og fokuserer på å holde oss oppdatert på den nyeste teknologien og lovverket. Gjennom årene har vi vært med på en rekke innovative prosjekter for olje- og gass industrien, denne kunnskapen tar vi med oss på landbaserte oppdrag.
egil
Egil Solgård
Daglig leder / elektroinstallatør

+47 916 12 433
egil@gexsys.no
toreandre
Tor-Andre Tangen
Leder for salg

+47 920 43 546
tor-andre@gexsys.no
Kjartan
Kjartan Risa
Leder for engineering

+47 412 17 981
kjartan@gexsys.no
Ande-johansen
André Johansen
Prosjekt- og sertifiseringsleder

+47 975 63 289
andre@gexsys.no
arvidlog
Arvid Log
Prosjekt ingeniør

+47 970 42 430
arvid@gexsys.no
stigspjell
Stig S. I. Henriksen
Verkstedsleder / Kvalitets og HMS leder

+47 418 56 555
stig@gexsys.no
bilde%20%20mann
Jon H. Sørlie
Serviceleder / elektriker / el-kontrollør

+47 982 19 932
jon@gexsys.no
bilde%20%20mann
David Choez
Servicetekniker / automatiker og verneombud

+47 958 51 916
david@gexsys.no
bilde%20%20mann
Hans Kristian Degrander
Servicetekniker / elektriker

+47 474 44670
hans-kristian@gexsys.no
bilde%20%20mann
Hans Christian S. Hansen
Servicetekniker / tavlebygger

+47 900 19 087
hans-christian@gexsys.no

Her finner du oss

Risavika Havnering 224, 4056 Tananger, Norway
+47 41 51 77 77
post@gexsys.no
VAT registration number:  NO 990 446 342
DSC02399